ART / Lithographs / Litograph in colors 14378298
nr 1437 8298
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Ulf Lundell (b. 1949), Sweden. "Hommage a William S". PT. Signed, numrerad, dated 90. Litograph in colors. Sheet: 75x56cm, outer dimensions including frame: 87x67cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Hommage a William S". PT. Signerad, numrerad, daterad 90. Färglitografi. Bladets mått: 75x56cm, yttermått inklusive ram: 87x67cm
2000
SEK 2600
Monday December 13 2021
at 20:06:00
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
2.400 kr
Ulf Lundell
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Read more about Ulf Lundell